Apie mus

Rokosolis kas tai?

Saulės energijos sprendimų specialistai

Mes esame jauna, tačiau sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi saulės elektrinių projektavime bei įrengime. Tikime tvarios energijos ateitimi ir džiaugiamės kartu su savo klientais prisidėdami prie taršos mažinimo, švaresnio ir “žalesnio” rytojaus kūrimo mums ir mūsų ateities kartoms. Klausite, kodėl mes iš šimto kitų? Nes mes jau vertiname Jus, vien dėl Jūsų noro pereiti prie tvaresnės energijos ir keisti pasaulį – džiaugiamės radę bendraminčių. Tikime, kad po saule vietos užteks visiems, todėl esame už sąžiningą konkurenciją. 

Pasirinkus mus, mūsų specialistai patars ir padės Jums išsirinkti kokybišką bei ilgaamžę saulės elektrinę už patrauklią kainą, labiausiai atitinkančią Jūsų poreikius, pasirūpinsime įrengimu ir visais susijusiais darbais. Elektrinę jau turite arba dalinai įsirengėte, o gal turite galimybių patys įsirengti ir sutaupyti? Sveikiname su pirmais žingsniais energetinės nepriklausomybės link ir skubame į pagalbą – pas mus galite įsigyti tiek pilną paslaugų paketą, tiek ir atskiras prekes bei paslaugas: elektrinės komplektus bei jos dalis, montavimo ir priežiūros paslaugas.

Nedvejokite, parašykite mums ir susipažinkite su savo nauja ilgamete drauge – saulės elektrine iš Rokosolis!

Saulė visų, elektrinė – tik Jūsų…

Su saulėtais linkėjimais,

Rokosolis komanda

Ką mes atliekame?

Konsultuojame

Padėsime jums išrinkti tinkamiausią vietą įrengti saulės elektrinę ir pateiksime labiausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, taip pat pakonsultuosime dėl APVA paramos galimybių.

Instaliuojame

Ilgą patirtį turintys Rokosolis montuotojai ir elektrikai-inžinieriai padės sklandžiai įsirengti elektrinę, pasidalins gerosiomis praktikomis bei elektrinės priežiūros rekomendacijomis.

Projektuojame

Sertifikuoti Rokosolis projektų vadovai parengs saulės elektrinės projektą, padės sutvarkyti visus dokumentus bei leidimus, todėl galėsite skirti laiką savo įprastiems darbams.

Atliekame priežiūrą

Tikime ilgalaike draugyste, todėl rūpinamės mumis pasitikėjusiais klientais ir po elektrinės įrengimo.

Atlikti darbai